Договірна робота

Невід’ємною складовою бізнесу є процес укладання договорів – від юридичної грамотності цих документів залежить успіх і доля підприємства. Слід відзначити, що укладання будь-якого договору є складною роботою, яка вимагає від юриста максимальної уважності до деталей та прискіпливості. Наразі не кожен підприємець має змогу тримати в штаті робітників кваліфікованого спеціаліста, який забезпечить відмінну договірну роботу. Однак необхідність підписання угод та вимоги до їхньої юридичної грамотності не зникають. В цьому випадку на допомогу приходять правові компанії.

Доручіть справу професіоналам

Звертаючись до сторонніх юристів, підприємець отримує цілу низку бонусів.

По-перше, у кваліфікації цих спеціалістів можна не сумніватися, адже саме від її рівня залежить репутація правової компанії. Це, неодмінно, оцінять підприємці, які вже мали сумний досвід пошуку високодосвідченого штатного юриста та були розчаровані підготовленістю найнятого фахівця.

По-друге, сторонні юристи здатні якомога об’єктивніше оцінити всі наслідки та ризики, до яких може призвести укладання того чи іншого договору. Адже саме «свіжий погляд» - те, чого так потребує бізнес на будь-якому етапі свого розвитку.

До кого звернутися?

Під час вибору юридичної компанії, яка візьме на себе договірну роботу, слід звернути увагу на досвід та репутацію. Правозахисна група «Унікол» посідає лідируючі позиції у національному рейтингу та пропонує клієнтам найвигідніші умови співпраці й гарантії якості послуг.

Висококваліфіковані юристи «Унікол» пильно слідкують за змінами, що відбуваються у правових документах, тому замовники можуть не сумніватися у відповідності розроблених або перевірених нами документів чинному законодавству.

Ми здійснюємо укладання контактів та договорів, а також правову експертизу, в рамках якої встановлюється відповідність документів чинним законам та інтересам клієнта. Юристи «Унікол» детально аналізують надані замовником проекти договірної документації, оцінюючи відображення реальних взаємозв’язків між підприємствами й контрагентами, наявність неврегульованих моментів, двозначних трактувань тощо.

Також ми надаємо послуги контролю за виконанням умов укладеного договору і консультуємо замовників з чинного законодавства.

Зважаючи на те, що укладання конкретного контракту завжди пов’язане з питаннями, специфічним для кожного окремого підприємства, робота правозахисної групи «Унікол» ґрунтується на індивідуальному підході до замовника.