Презентація в
форматі PDF

Завантажте нашу
презентацію в
форматі PDF.

Новини

Колекторська компанія

Стягнення боргів у сучасному бізнесі є, на жаль, великою проблемою. Компаніям нерідко доводиться витрачати чимало коштів та часу на врегулювання спірних ситуацій з клієнтами, і відшкодувати втрачене самотужки вдається не завжди. Саме тоді на поміч приходить колекторська компанія, яка професійно займається стягненням боргів та володіє сучасними технологіями і методами владнання конфліктів.

Вибір колекторської агенції

Пріоритетом компанії, що надає колекторські послуги, мусить бути репутація замовника, на яку впливають, насамперед, методи владнання спорів. Компанія «УНІКОЛ» завжди дбає про збереження доброзичливих взаємовідносин між своїми клієнтами та їхніми боржниками. Бажано, щоб обрана колекторська компанія надавала послуги як на етапі досудового врегулювання конфлікту, так і в суді, представляючи клієнта. У першому випадку колектори традиційно застосовують методи інформування боржника за рахунок листів, смс-сповіщень, голосових повідомлень, записаних попередньо, а також під час особистих зустрічей.

Технологічна підтримка

Запорукою ефективності роботи колекторів є наявність сучасного обладнання, яке забезпечує максимальну автоматизацію процесу із виключенням імовірності виникнення помилок та непорозумінь через людський чинник.

Якщо послуги колекторської компанії доповнюються роботою колл-центру і системи ІVR (голосових нагадувань), смс-розсилкою та наявністю спеціального софту – це добрий знак. Компанія «УНІКОЛ» докладає зусиль, аби бути лідером серед конкурентів, впроваджуючи надсучасні технології та дбаючи про їхнє своєчасне оновлення. Це дозволяє автоматизувати цикл стягнення заборгованості, організувати максимально продуктивну роботу фахівців та проконтролювати її відповідність етичним нормам та законодавству.

Консультація та юридичний супровід

Нерідко колекторські агенції проводять консультації, націлені на висвітлення ситуації, що склалася, для замовника. «УНІКОЛ» доповнює колекторські послуги консультаціями з чинного законодавства та допомагає клієнту об’єктивно оцінити варіанти вирішення спірної ситуації. Також фахівці компанії здійснюють юридичний супровід переговорів, допомагають у складанні контрактів та експертизі документів на відповідність до законодавства, готують звернення, клопотання, листи та скарги, заощаджуючи час та кошти замовника, який найчастіше не в змозі повернути заборгованість самотужки.

Назад